Další informace Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

O nás

Počátek ryze české značky METEL se datuje ke konci minulého století, konkrétně do května 1996. Pod tímto názvem vzniklo rodinné sdružení podnikatelů Josefa Metelky st., Tomáše Metelky, Josefa Metelky ml.a Jirího Meiera. Věnovali jsme se elektro a kovovýrobě, pričemž v počátcích převládala kovovýroba. Elektrovýroba se orientovala především na obchod s přepěťovými ochranami.
Jelikož nám nechyběly vlastní nápady a chuť je realizovat, přetransformovali jsme se v září roku 2002 na METEL s.r.o. Jednateli se stali Tomáš Metelka a Josef Metelka ml. V tu dobu již měla elektrovýroba jasně navrch, začali jsme vyvíjet a vyrábět vlastní výrobky z oblasti přenosových systémů. Začátky byly z dnešního pohledu až úsměvné - na koleně a od píky vznikaly první METEL zesilovače, oddělovače, posléze úspěšné optické převodníky, až po dnešní nejnovější IP produkty, vyhovující harmonizovaným evropským normám. Všechna zařízení jsou testována a certifikována inspekčním úřadem TÜV a dalších zkušebnách pro zabezpečovací, požární a další druhy systémů.  Stanovili jsme si jasné priority, ze kterých bychom neradi slevovali v jakékoli fázi ekonomického, společenského i osobního vývoje:

= KVALITA + KOMPLEXNOST + KREATIVITA + FAIR PLAY =

Pod slovem KVALITA si představujeme nejen plně funkční, bezpečný a rychle dodaný výrobek, ale i technickou podporu a následný servis. Neprodukujeme spotřební „odpad", tzn.levné, minimalizované převodníky, jejichž plánovaná životnost = délka záruční doby. Starosvětsky, byť i za cenu menší cenové konkurenceschopnosti, držíme vysoký standard a nabízíme produkty s dobou životnosti více než 1mil.hod. Samozřejmou součástí všech dodávaných převodníků jsou proto integrované přepěťové ochrany.
KOMPLEXNOST nespočívá pouze v ucelené řade vzájemně komunikujících a
spolupracujících zařízení. Díky letitým zkušenostem nabízíme spolupráci na chystaných projektech tak, aby navrhovaná řešení byla logická, ekonomicky přijatelná a bezpečná, s minimalizovaným rizikem možných problémů. Zároveň celoročně pořádáme školení pro projektanty, rozpočtáře, obchodní zástupce, správce systémů a techniky. V call centru technické podpory jsme připraveni operativně rešit konkrétní problémy v českém, polském a anglickém jazyce.
METEL vývojové oddělení reaguje KREATIVNĚ na požadavky trhu. Vyvíjíme nová moderní zařízení, upravujeme standardní výrobky „na míru" jednotlivým projektům a nasloucháme podnětům a přáním našich zákazníků. Nabízíme a požadujeme jednání v duchu FAIR PLAY, aby výsledkem naší činnosti byla
všestranná spokojenost.

Certifikát ISO 9001:2009

Obchodní podmínky

201703-Obchodní podmínky METEL s.r.o

Záruční podmínky

201902-Záruční podmínky METEL s.r.o

Politika ochrany osobních údajů

Politika ochrany osobních údajů

Politika ochrany životního prostředí

V souladu s požadavky platné legislativy Evropské unie a zákona o odpadech jsme se zapojili do kolektivního systému společnosti REMA Systém, a.s..

Více informací o REMA Systém, a.s. naleznete ZDE.