Další informace Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

Bezpečnostná infraštruktúra v administratívnej budove


Univerzálna sieťová architektúra pre pripojenie security systémov a systémov TZB pri rekonštrukcii objektov Office 142, Hotel Color a priľahlých parkovísk v Bratislave a pripojenie na jednotný centrálny monitoring.

Počas rekonštrukcie objektu Office 142, kde sídli slovenská pobočka ADI Global Distribution, vyvstala požiadavka na vybudovanie sieťovej architektúry pre pripojenie kamerových, prístupových, bezpečnostných systémov, IP video vrátnikov a systémov MaR. Návrh infraštruktúry mal umožnovať neskoršie rozšírenie o pripojenie technológií priľahlých parkovísk v exteriéri a technológií Hotela Color.

Finálne LAN-RING riešenie integruje technológie EZS Galaxy Dimension, ACS Hub Pro, IP kamery Axis, Wisenet, Hikvision, VMS Milestone, VRS 2N IP Verso, Parkovací systém Triton, TZB PLC Hawk a klimatizácie Toshiba v objektoch Office 142 „A“ a „B“, Hotela Color a parkoviskách. Jednotný monitoring a ovládanie poskytuje BMS SBI.

V LAN-RING kruhu je pripojených 6 hniezd (dve serverovne budovy Office 142, serverovňa Hotela Color a tri priľahlé parkoviská).


Použitie LAN-RING Metel switchov a IPLOG DELTA modulov pomohlo zjednotiť prvky IT infraštruktúry v interiérovom a exteriérovom prostredí, zabezpečiť redundanciu a vyššiu spoľahlivosť, zaviesť jednotný monitoring a ovládanie pre viacero security systémov objektov a zároveň systémov technických zariadení budov. Skúsenosti získané v tomto a ďalších podobných projektoch nám významne pomohli vo vývoji PLC IPLOG-GAMA s celou radou nových rozhraní:

Související produkty