Další informace Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

Zvýšení účinnosti perimetrických systémů


Hlavní předností perimetrických systémů je schopnost zachytit narušitele již na samém počátku pokusu o vniknutí do střeženého objektu. Tím bezpečnostním složkám prodlužují čas na zásah a zneškodnění narušitele. Účinnost perimetrického systému dále zvyšuje jeho propojení se systémem průmyslové televize, osvětlením, interkomy a vizualizace celého systému ve vizualizačním softwaru.

pic

Nasazení perimetrického systému sebou nese nutnost trvalé lidské obsluhy, která prostřednictvím integrovaných systémů verifikuje došlé alarmy. Kvalitně provedená integrace výrazně zvyšuje účinnost celého řešení, zkracuje dobu reakce a zároveň snižuje nároky na obsluhu. Vhodným příkladem jsou IPLOG aplikace schopné automaticky otáčet IP nebo analogovými kamerami na místo narušení, přes relé ovládat osvětlení a předávat informace o stavu perimetrického systému do nadstavbového softwaru.

Příklady dostupných aplikací

IPLOG-APP/D1-RED - aplikace pro perimetrický systém Optex Redwall

IPLOG funguje jako řídící PLC bez nutnosti instalace dalšího řídícího softwaru. Zcela automaticky odesílá dotazy do perimetrických čidel. Na základě přijatých odpovědí rozhoduje o vykonání automatických akcí, kterých je k dispozici 512. Typickými příklady jsou:

TIP: Laserové detektory REDSCAN mohou komunikovat přímo po ethernetu včetně napájení po PoE. Pro tyto aplikace doporučujeme připojovat REDSCAN čidla přes naše PoE++ switche 2G-2S.0.2.F-BOX-PP nebo 2G-2S.1.4.F-BOX-PP.

pic

IPLOG-APP/D3-VAL - aplikace pro propojení CCTV se systémem V-ALERT

IPLOG funguje jako řídící PLC bez nutnosti instalace dalšího řídícího softwaru. Zcela automaticky odesílá dotazy do jednotek. Na základě přijatých odpovědí rozhoduje o vykonání automatických akcí, kterých je k dispozici 64. Typickými příklady jsou:

pic

IPLOG-APP/D3-PER - aplikace pro propojení CCTV se systémem PERIDECT

IPLOG v MASTER režimu funguje jako řídící PLC bez nutnosti instalace dalšího řídícího softwaru. Zcela automaticky odesílá dotazy do PVJ jednotek. Na základě přijatých odpovědí rozhoduje o vykonání automatických akcí, kterých je k dispozici 512. Typickými příklady jsou:

pic

Související produkty